Pokoje nad morzem 

Dom Pracy Twórczej mieści się przy ul. Wasilewskiego 1, ale na teren posesji można wejść również od ul. Olchowej. Wjazd samochodem wyłącznie od ul. Leśnej i następnie Olchowej.

Dom położony jest ok. 800 m od centrum Krynicy Morskiej, co umożliwia nie tylko wygodny dostęp do sklepów, restauracji czy portu nad Zalewem Wiślanym, ale również pozwala na wypoczynek z daleka od hałasu. Z Domu Pracy Twórczej do plaży jest ok. 950 m. Zdjęcia DPT Krynica Morska.

W DPT większość oferowanych gościom pokoi znajduje się w budynku głównym – tylko pokój 10 oraz 11 i 12 (mini studio) posiadają oddzielne, niezależne wejścia.

Oferta pokoi:

Wszystkie pokoje są wyposażone w pościel, naczynia i telewizję.

W sezonie wysokim tj. od od 20.06.-18.08.2019 r. pokoje 11 i 12 (mini-studio) można wynajmować wyłącznie razem. Na łączącym pokoje korytarzu znajduje się łazienka (wyposażona w prysznic i wc) oraz aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę elektryczną, zestaw garnków, naczyń, sztućców, zlewozmywak i lodówkę. 

Na drugim piętrze do dyspozycji gości jest ogromny taras (częściowo zadaszony), na którym można grillować i korzystać z „kąpieli słonecznych”. Z tarasu roztacza się przepiękny widok na okolicę.

  

Aktualny Cennik Pobytu w DPT Krynica Morska >> 

Goście zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu korzystania z Domu Pracy Twórczej w Krynicy Morskiej >>